מה הסיפור
עם הסוס ?
 • מכללת קיי | תהילך מיתוג מחדש והפקת ספר מותג מלא
  מה?

  היה לנו הכבוד להיות הסטודיו שנבחר ליצור את הזהות המותגית החדשה לאחת המכללות לחינוך הגדולות בישראל. התהליך כלל יצירת זהות מותגית רחבה ורב לשונית אשר מתייחסת לכל העולמות בהן היא מיושמת – מהעולם האקדמי דרך האדמיניסטרטיבי ועד לעולם הפרסום והחדשנות הטכנולוגית שבעולם האינטראקטיב.

  למה?

  כחלק מתהליך אסטרטגי רחב התקבלה ההחלטה כי קיים צורך ביצירת זהות מותגית חדשה אשר תעביר את המסרים הנכונים, ערכי היסוד, הוותק והתרומה הרבה שיש למכללה בתחום החינוך בישראל. ההחלטה שהתקבלה הובילה לתחילת הפרויקט עם הסטודיו שלנו. הפרוייקט החל במחקר שארך כשלושה חודשים בו עבדנו יחד עם מנהלת השיווק והיועץ האסטרטגי תשאלנו את כלל דרגי הצוות והתלמידים (החל ממתקבלים פוטנציאליים ועד לנשיאת המכללה), חקרנו את עולם החינוך בעבר בהווה והסתכלנו גם אל העתיד.

  איך?

  המחקר הוליד מסקנות ברורות מהן נוצר הלוגו אשר צורתו כצורת הסרט האדום הנהוג על דיפלומות המסיימים, צורת הצבת האותיות מרמזת על הצורה בה היו מסדרים את הסמלים על מגני המשפחות שעם הזמן עברו לסמלי האוניברסיטאות הגדולות בעולם והגופן בו כתוב השם מרמז על העבר והשורשים של המכללה שהוקמה לפני כ-60 שנה יחד עם קיפולים המרמזים על החדשנות. יצירת המותג כללה גם פיתוח שפה גרפית עשירה עם חוקיות מסודרת הנוגעת במגוון תחומים, מכרטיסי הביקור דרך תעודות הגמר ועד לפתיח הווידאו של התואר הראשון ואתר האינטרנט. תוצאת התהליך היא ספר המותג המונה 186 עמודים ומאגד בתוכו את כלל החוקים הנוגעים למותג החדש.

ERDstudio_Kaye_College_Branding_Entrance

ERDstudio_Kaye_College_Branding_Stationary

ERDstudio_Kaye_College_Branding_Flags
ERDstudio_Kaye_College_Branding_Website

השנה החליטה הנהלת מכללת קיי כי הגיע הזמן לרענן ולהתאים את הלוגו של המכללה לחזון ולמציאות. על מנת שיעזרו לנו בבניית הלוגו החדש. לשם כך פנינו לחברת ERDstudio שמחנו לגלות כי מדובר בחברה מקצועית, רעננה, עם רוח צעירה שעשתה עבודה מקיפה שכללה ראיונות, סיורים, קריאת חומר והבנת המכללה עוד בטרם הציעו הצעות. גם אז, קיבלנו מספר הצעות וביחד התחלנו לכוון עד למוצר הסופי. ERDstudio הקשיבו לנו והוסיפו את דעתם המקצועית. בכל רגע קיבלתי מענה ועזרה. לאורך כל הדרך אנו שמחים כי קיבלנו לוגו וספר מותג מקיף לשביעות רצון כולנו. תודה אלי ולאון !
אורית ואזנה מנהלת משאבי אנוש, פרסום ושיווק, מכללת קיי

ERDstudio_Kaye_College_Branding_Metal_Logo

ERDstudio_Kaye_College_Branding_Brandbook3

ERDstudio_Kaye_College_Branding_People

ERDstudio_Kaye_College_Branding_Brandbook1
ERDstudio_Kaye_College_Branding_Brandbook2

ERDstudio_Kaye_College_Branding_Bottom

עבודות נוספות מאותו עולם

InnoNegev

מיתוג, אתר, פרסום

פסטינה

מיתוג, צילום, אתר, פרסום

פאי

מיתוג מחדש, צילום, פרסום

mautic is open source marketing automation